IMG_2020nowy_edited.jpg

Artur Witkowski

Założyciel i pomysłodawca studia treningowego Action Training Studio.
Zawodnik WNBF PRO, medalista międzynarodowych zawodów sylwetkowych w kategorii Men's Physique, reprezentant naturalnej kulturystyki. Specjalizuje się w treningach siłowym, kulturystycznym i funkcjonalnym. Jego główne cechy to cierpliwość i opanowanie, a także determinacja, wytrwałość i upór.


           @take.action_aw

  • Instagram
IMG_1904.jpg

Mateusz Kowalski

Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonat sportu i zdrowego stylu życia, a także sportów sylwetkowych. Specjalizuje się w treningach siłowym, kulturystycznym i funkcjonalnym. Zawsze uśmiechnięty i pomocny, jest duszą towarzystwa, a na co dzień zaraża swoją pasją i zamiłowaniem do treningów.

           @matthew.27k

  • Instagram
IMG_9412.jpeg

Oleg Riashentsev

Swoją sportową przygodę zaczął w wieku 4 lat, początkowo była to gimnastyka sportowa a następnie sporty walki. Trenował jiu-jitsu, zapasy, MMA oraz boks, ale to boks stał się jego największą pasją. Stoczył 54 amatorskie walki, z których 48 zwyciężył, dwukrotnie sięgnął po tytuł mistrza Ukrainy. Kontuzja zmusiła go do zawieszenia kariery zawodowej, ale boks wciąż jest jego miłością i dlatego teraz dzieli się tą wiedzą oraz pasją z ludźmi.

           @just_oleg.official

  • Instagram